Jídelní set s 4 židlemi AUT-O2155
Kód: AUT-O2155 WT AUT-O2155 OAK AUT-O2155 OLW2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Jídelní set AUT-O2155
Jídelní set AUT-O2155 od značky Autronic v industriálním stylu je ideální volbou pro moderní interiéry. Sestava obsahuje jídelní stůl a čtyři židle, které společně vytvářejí praktické a stylové místo pro každodenní stolování.
Stůl i židle jsou vyrobeny z kvalitního MDF materiálu v kombinaci s pevnými černými kovovými nohami, které zajišťují stabilitu, odolnost a dlouhou životnost. Minimalistický design a přírodní odstíny umožňují snadné sladění s různými typy interiérů.
Set je navržen pro pohodlné stolování až čtyř osob a díky kompaktním rozměrům se skvěle hodí do kuchyní i menších jídelen. Židle nabízejí nosnost až 120 kg.
Technická specifikace stolu:
délka stolové desky: 110 cm
šířka stolové desky: 70 cm
celková výška: 76 cm
Technická specifikace židlí:
celková výška: 84 cm
hloubka sedáku: 39,5 cm
výška sedáku: 45 cm
šířka: 38,5 cm
nosnost: 120 kg
Cena za sestavu: 1 ks stůl + 4 ks židle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Délka stolu: | 110 cm |
| Šířka stolu: | 70 cm |
| Výška stolu: | 76 cm |
| Rozkládací stůl: | NE |
| Tvar stolu: | Obdélník |
| Materiál stolu: | Deska MDF, nohy kov |
| Materiál kostry židle: | Kov |
| Materiál sedáku: | MDF |
| Počet židlí v setu: | 4 ks |
| Světlá výška: | 63,5 cm |
| Rozteč nohou 2: | 91,5 cm |
| Rozteč nohou: | 56 cm |
| Tloušťka desky: | 1,5 cm |
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost židle: | 120 kg |
| Nosnost stolu: | 60 kg |
| Highlight: | Stabilní kovová podnož |
| Hmotnost: | 29 kg |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.