Jídelní set s 2 židlemi AUT-O2122
Kód: AUT-O2122 WT AUT-O2122 OAK AUT-O2122 OLW2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Jídelní set s 2 židlemi AUT-O2122
Jídelní set AUT-O2122 od značky Autronic zahrnuje stůl a dvě židle, které jsou ideální volbou pro menší jídelny, kuchyně nebo jídelní kouty.
Desky stolu i sedáky židlí jsou vyrobeny z kvalitního MDF materiálu, který se snadno udržuje a působí čistým a svěžím dojmem. Stabilitu celé sestavy zajišťují kovové čtyřnohé podnože se stříbrnošedým lakem, které dodávají setu pevnost a moderní vzhled.
Jednoduchý design s rovnými liniemi a praktickými rozměry umožňuje pohodlné stolování pro dvě osoby. Konstrukce je navržena pro každodenní používání a dlouhou životnost v domácím prostředí.
Technická specifikace stolu:
délka stolové desky: 70 cm
šířka stolové desky: 70 cm
celková výška: 75,5 cm
Technická specifikace židlí:
celková výška: 84 cm
hloubka sedáku: 40 cm
výška sedáku: 45 cm
šířka: 38,5 cm
nosnost: 120 kg
Cena za sestavu: 1 ks stůl + 2 ks židle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Délka stolu: | 70 cm |
| Šířka stolu: | 70 cm |
| Výška stolu: | 75,5 cm |
| Rozkládací stůl: | NE |
| Tvar stolu: | Čtverec |
| Materiál stolu: | Deska MDF, nohy kov |
| Materiál kostry židle: | Kov |
| Materiál sedáku: | MDF |
| Počet židlí v setu: | 2 ks |
| Nosnost židlí: | 120 kg |
| Světlá výška: | 74 cm |
| Tloušťka desky: | 1,5 cm |
| Rozteč nohou: | 56 cm |
| Rozteč nohou 2: | 56 cm |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Barva nohou: | Šedá |
| Highlight: | Stabilní kovová podnož |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.