Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním TV-Q8575
Kód: TV-Q8575 BR3 TV-Q8575 CRM2 TV-Q8575 GREY3 TV-Q8575 GREY2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním TV-Q8575
Polohovací křeslo TV-Q8575 s elektrickým ovládáním a jedním motorem nabízí pohodlné a snadné nastavení polohy pro každodenní relaxaci. Ovládání je intuitivně umístěno na boku křesla, což umožňuje jednoduchou manipulaci.
Potah z příjemné látky je měkký na dotek a nenáročný na údržbu. Konstrukce křesla je pevná a stabilní, zatímco ergonomicky tvarovaný sedák a opěradlo spolu s čalouněnými područkami zajišťují vysoký komfort při sezení.
Praktickou výhodou je výklopná funkce (lift), která usnadňuje vstávání z křesla a zvyšuje komfort při každodenním používání. Křeslo je ideální pro odpočinek, čtení i sledování televize. Nosnost křesla je 120 kg.
Rozměry:
šířka 76 cm
hloubka 88 cm
výška 106 cm
výška sedu 53 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relaxační a TV křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Nosnost: | 120 kg |
| ? Počet motorů: | Jeden |
| Typ ovládání polohování: | Elektrické zabudované |
| Celková výška: | 106 cm |
| Hloubka sedáku: | 56 cm |
| Výška sedáku: | 53 cm |
| Šířka sedáku: | 54 cm |
| Celková hloubka: | 88 cm |
| Celková šířka: | 76 cm |
| Nastavitelná hloubka: | 167 cm |
| Výška područek: | 61cm |
| Šířka područek: | 11 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Tloušťka pěny opěráku: | 5 cm |
| Tloušťka pěny sedáku: | 10 cm |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 150000 |
| Highlight: | Výklopná funkce pro snadné vstávání |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.