Jídelní židle VERONA masiv
Kód: ART02425-K001-00 ART02425-K176 ART02425-K002-00 ART02425-K004-00 ART02425-K005-00 ART02425-K003-00 Zvolte variantuSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná jídelní židle VERONA s masivním sedákem
Oblíbená jídelní židle VERONA je vyrobena z kvalitního masivního buku, který zajišťuje vysokou pevnost, stabilitu a dlouhou životnost. Opěradlo je zhotoveno z odolné překližky, která dodává židli lehký a elegantní vzhled.Židle je dostupná v mnoha odstínech moření, díky čemuž ji snadno sladíte s různými typy interiérů. Masivní sedák poskytuje pevné a pohodlné sezení vhodné pro každodenní používání.
Díky robustní konstrukci je židle vhodná pro zátěžový a restaurační provoz. Nosnost židle činí až 155 kg.
Technická specifikace:
celková výška: 87 cm
hloubka sedáku: 41 cm
výška sedáku: 47 cm
šířka: 44 cm
nosnost: 155 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál kostry židle: | Masiv |
| Materiál sedáku: | Masiv |
| Nosnost: | 155 kg |
| Otočná: | NE |
| Vhodné do zátěžového provozu: | ANO |
| Celková výška: | 87 cm |
| Hloubka sedáku: | 41 cm |
| Výška sedáku: | 47 cm |
| Šířka: | 44 cm |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.