Jídelní židle VENETA masiv
Kód: ART01825-K007-00 ART01825-K001-00 ART01825-K221-00 ART01825-K176-00 ART01825-K002-00 ART01825-K004-00 ART01825-K005-00 ART01825-K003-00 ART01825-K006-00 Zvolte variantuSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná jídelní židle VENETA s masivním sedákem
Dřevěná jídelní židle VENETA je vyrobena z kvalitního masivního buku, který zajišťuje pevnost, stabilitu a dlouhou životnost. Díky jednoduchému a nadčasovému designu se hodí do domácností i komerčních prostor.Židle je dostupná v mnoha odstínech moření, takže ji snadno sladíte s různými typy interiérů. Masivní sedák poskytuje pevné a pohodlné sezení i při každodenním používání.
Díky vysoké odolnosti je židle vhodná také pro zátěžový a restaurační provoz. Robustní konstrukce nabízí nosnost až 155 kg.
Technická specifikace:
celková výška: 88 cm
hloubka sedáku: 41 cm
výška sedáku: 47 cm
šířka: 44 cm
nosnost: 155 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8596421152159 |
| Materiál kostry židle: | Masiv |
| Materiál sedáku: | Masiv |
| Nosnost: | 155 kg |
| Otočná: | NE |
| Vhodné do zátěžového provozu: | ANO |
| Celková výška: | 88 cm |
| Hloubka sedáku: | 41 cm |
| Výška sedáku: | 47 cm |
| Šířka: | 44 cm |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.