Jídelní židle 1344 ST
Kód: ART13722-K171 ART13722-K005 Zvolte variantuSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Detailní popis produktu
Dřevěná jídelní židle 1344 ST
Klasická jídelní židle 1344 ST zaujme elegantní ohýbanou konstrukcí a nadčasovým designem, který se hodí do tradičních i stylově zařízených interiérů.Židle je vyrobena z tmavého dřeva a charakteristická je svou lehkou konstrukcí s plynulými křivkami. Opěradlo tvoří dvojitý oblouk, který poskytuje pohodlnou oporu zad a zároveň dodává židli výrazný vzhled inspirovaný klasickým kavárenským stylem.
Hladký dřevěný sedák bez čalounění má jemně zaoblené hrany pro pohodlnější sezení a snadnou údržbu. Štíhlé nohy doplňují prohnuté výztuhy, které zvyšují stabilitu a pevnost celé konstrukce. Díky svému univerzálnímu designu je židle vhodná do domácností, kaváren i restaurací.
Technická specifikace:
celková výška: 88 cm
hloubka sedáku: 50 cm
výška sedáku: 46 cm
šířka: 43 cm
nosnost: 130 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál nohou: | Masiv |
| Materiál sedáku: | Masiv |
| Nosnost: | 130 kg |
| Otočná: | NE |
| Vhodné do zátěžového provozu: | ANO |
| Celková výška: | 88 cm |
| Hloubka sedáku: | 50 cm |
| Výška sedáku: | 46 cm |
| Šířka: | 43 cm |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.