Jídelní židle 1319 S
Kód: ART13723-K171 ART13723-K221 Zvolte variantuSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Detailní popis produktu
Dřevěná jídelní židle 1319 S
Jídelní židle 1319 S zaujme ikonickým designem, lehkou ohýbanou konstrukcí a nadčasovým vzhledem inspirovaným klasickým kavárenským stylem.Židle je vyrobena z kvalitního dřeva a charakteristická je elegantně prohnutými liniemi, které jí dodávají lehkost i osobitý vzhled. Opěradlo tvoří několik úzkých svislých tyčí doplněných horním zaobleným madlem, které přirozeně kopíruje záda a poskytuje pohodlnou oporu při sezení.
Hladký dřevěný sedák plynule navazuje na konstrukci a díky jednoduchému provedení se snadno udržuje. Stabilitu zajišťují mírně rozšířené nohy propojené elegantně ohýbanými výztuhami.
Díky svému nadčasovému vzhledu je židle vhodná do restaurací, kaváren i stylově zařízených domácností, kde oceníte kombinaci elegance, lehkosti a praktického využití.
Židle 1319S je vhodná pro zátěžový, restaurační provoz.
Technická specifikace:
celková výška: 80 cm
hloubka sedáku: 47 cm
výška sedáku: 47 cm
šířka: 45 cm
nosnost: 130 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál nohou: | Masiv |
| Materiál sedáku: | Masiv |
| Nosnost: | 130 kg |
| Otočná: | NE |
| Vhodné do zátěžového provozu: | ANO |
| Celková výška: | 80 cm |
| Hloubka sedáku: | 47 cm |
| Výška sedáku: | 47 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.