Jídelní stůl HT-F4321 210x100 cm
Kód: HT-F4321 OAK HT-F4321 GREY HT-F4321 OLW Zvolte variantuDetailní popis produktu
Jídelní stůl HT-F4321 210x100 cm
Jídelní stůl HT-F4321 od značky Autronic je ideální volbou pro milovníky moderního industriálního stylu.
Dominantním prvkem stolu je atypicky tvarovaná deska z kvalitního MDF materiálu, která v kombinaci s přírodním dekorem vytváří příjemnou a útulnou atmosféru v interiéru.
Stabilitu a výrazný vzhled zajišťují robustní kovové nohy ve tvaru „X“ v černém provedení. Konstrukce poskytuje vysokou pevnost a zároveň podtrhuje moderní industriální charakter stolu.
Díky velkorysým rozměrům 210 × 100 cm nabízí stůl dostatek prostoru pro pohodlné stolování rodiny i společná setkání s přáteli. Kombinace přírodních tónů a černých prvků umožňuje snadné sladění s moderními i loftovými interiéry.
Technická specifikace:
délka stolové desky: 210 cm
šířka stolové desky: 100 cm
celková výška: 76 cm
vnitřní rozměr na delší straně: 164 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Délka stolu: | 210 cm |
| Šířka stolu: | 100 cm |
| Výška stolu: | 76 cm |
| Materiál desky: | MDF |
| Materiál nohou: | Kov |
| Rozkládací stůl: | NE |
| Tvar stolu: | Obdélník |
| Rozteč nohou: | 164 cm |
| Tloušťka desky: | 4 cm |
| Rozměr nohy: | 8x3 cm |
| Hmotnost: | 51 kg |
| Highlight: | Dekorativní hrana desky |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.