Jídelní stůl HT-F4316 160x90 cm
Kód: HT-F4316 OAK HT-F4316 GREY HT-F4316 OLW Zvolte variantuDetailní popis produktu
Jídelní stůl HT-F4316 160x90 cm
Jídelní stůl HT-F4316 od značky Autronic je ideální volbou pro milovníky moderního industriálního stylu.
Dominantním prvkem stolu je atypicky tvarovaná deska z kvalitního MDF materiálu, která dodává interiéru moderní a nadčasový vzhled.
Stabilitu a výrazný design zajišťují robustní kovové nohy ve tvaru „X“ v černém provedení. Konstrukce poskytuje vysokou pevnost a zároveň podtrhuje industriální charakter stolu.
Rozměry 160 × 90 cm nabízejí dostatek prostoru pro pohodlné každodenní stolování i společná setkání s rodinou nebo přáteli. Kombinace šedé desky a černých kovových prvků umožňuje snadné sladění s moderními, loftovými i minimalistickými interiéry.
Technická specifikace:
délka stolové desky: 160 cm
šířka stolové desky: 90 cm
celková výška: 75 cm
vnitřní rozměr na delší straně: 115 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Délka stolu: | 160 cm |
| Šířka stolu: | 90 cm |
| Výška stolu: | 75 cm |
| Materiál desky: | MDF |
| Materiál nohou: | Kov |
| Rozkládací stůl: | NE |
| Tvar stolu: | Obdélník |
| Rozteč nohou: | 115 cm |
| Tloušťka desky: | 4 cm |
| Rozměr nohy: | 8x3 cm |
| Highlight: | Dekorativní hrana desky |
| Hmotnost: | 37 kg |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.