Židle Marseile černá
Kód: AX1819Spolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Židle Marseile černá
Moderní ratanová židle Marseile černá kombinuje elegantní vzhled přírodního výpletu s pevnou kovovou konstrukcí a vytváří stylový doplněk do moderních interiérů.Židle je vybavena výpletem z přírodního ratanu v černém provedení, který dodává nábytku originální a nadčasový vzhled. Stabilitu a vysokou pevnost zajišťuje černá ocelová konstrukce, která zároveň podtrhuje vzdušný moderní design.
Díky ergonomickému tvaru je židle velmi pohodlná i bez použití polstru. Pro ještě větší komfort a sladění s interiérem ji lze doplnit polštářkem nebo dekou.
Technická specifikace:
celková výška: 80 cm
hloubka: 59 cm
výška sedáku: 45 cm
šířka: 47 cm
nosnost: 130 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Materiál sedáku: | Ratan |
| Nosnost: | 130 kg |
| Otočná: | NE |
| Materiál kostry židle: | Kov |
| Celková výška: | 80 cm |
| Celková hloubka: | 59 cm |
| Výška sedáku: | 45 cm |
| Celková šířka: | 47 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.