Zahradní lehátko AZL-L1301 NAT
Kód: AZL-L1301 NATDetailní popis produktu
Zahradní lehátko AZL-L1301 NAT
Zahradní lehátko AZL-L1301 NAT kombinuje pevnou hliníkovou konstrukci s přírodní polywoodovou úpravou, která zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům.
Ergonomicky tvarovaný rám je doplněn o voděodolnou látku, která nabízí pohodlné sezení i ležení. Pro maximální komfort je lehátko vybaveno také integrovaným polštářem pro podporu hlavy.
Lehátko je skládací, což usnadňuje manipulaci i skladování. Praktické madlo umožňuje snadné přenášení, zatímco stabilní konstrukce zaručuje bezpečné používání na zahradě, terase i u bazénu.
Rozměry:
šířka 54 cm
hlouba 192 cm
výška 68 cm
nosnost 120 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní lehátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15.1 kg |
| EAN: | 8591957771751 |
| Materiál nohou: | Hliník |
| Nosnost: | 120 kg |
| Celková výška: | 68 cm |
| Hloubka sedáku: | 100 cm |
| Výška sedáku: | 28 cm |
| Šířka sedáku: | 54 cm |
| Celková hloubka: | 192 cm |
| Celková šířka: | 54 cm |
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Barva nohou: | Přírodní |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Highlight: | Hliníková konstrukce |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.