Zahradní lehátko AZL-L1301 GREY
Kód: AZL-L1301 GREYDetailní popis produktu
Zahradní lehátko AZL-L1301 GREY
Zahradní lehátko AZL-L1301 GREY kombinuje pevnou hliníkovou konstrukci s odolnými polywoodovými prvky, které zajišťují stabilitu a dlouhou životnost i při venkovním použití.
Povrch lehátka je opatřen voděodolnou látkou, která je snadno udržovatelná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Ergonomicky tvarovaný rám poskytuje pohodlnou oporu při ležení a přispívá k maximálnímu komfortu při relaxaci na zahradě či terase.
Lehátko je skládací, což usnadňuje manipulaci, přenášení i skladování. Díky kvalitní konstrukci a použitým materiálům je vhodné pro každodenní venkovní použití.
šířka 54 cm
hlouba 192 cm
výška 68 cm
nosnost 120 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní lehátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15.1 kg |
| EAN: | 8591957771836 |
| Materiál nohou: | Hliník |
| Nosnost: | 120 kg |
| Celková výška: | 68 cm |
| Hloubka sedáku: | 100 cm |
| Výška sedáku: | 28 cm |
| Šířka sedáku: | 54 cm |
| Celková hloubka: | 192 cm |
| Celková šířka: | 54 cm |
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Barva nohou: | Šedá |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Highlight: | Hliníková konstrukce |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.