Trojmístná rozkládací pohovka ASB-C3034
Kód: ASB-C3034 CRM2 ASB-C3034 GREY2 Zvolte variantuSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Detailní popis produktu
Trojmístná rozkládací pohovka ASB-C3034
Rozkládací trojmístná pohovka ASB-C3034 je čalouněná prémiovou látkou, která je příjemná na dotek a zároveň se snadno udržuje. Pevná konstrukce z masivního kaučukovníku zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost i při každodenním používání.Pohovka je vybavena praktickým rozkládacím mechanismem click-clack, díky kterému ji snadno a rychle přeměníte na pohodlné lůžko. Komfort při odpočinku zvyšuje také integrovaný držák nápojů, který oceníte při relaxaci.
Elegantní vzhled doplňují dřevěné nohy v přírodním odstínu, které podtrhují moderní a nadčasový design. Pohovka je ideální do obývacího pokoje, pracovny i pokoje pro hosty.
Hlavní vlastnosti:
- rozkládací funkce (click-clack)
- prémiová potahová látka
- konstrukce z masivního kaučukovníku
- integrovaný držák nápojů
- nosnost až 300 kg
Rozměry:
šířka 180 cm
hloubka 77 cm
výška 76 cm
plocha lůžka 180x95 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál: | Látka |
| Nosnost: | 300 kg |
| Rozkládací: | ANO |
| Úložný prostor: | NE |
| Celková výška: | 76 cm |
| Hloubka sedáku: | 53 cm |
| Výška sedáku: | 41 cm |
| Šířka sedáku: | 135 cm |
| Celková hloubka: | 77 cm |
| Celková šířka: | 180 cm |
| Výška područek: | 51 cm |
| Šířka područek: | 26 cm |
| Rozměr nohy: | 5 cm |
| Plocha lůžka: | 180x95 cm |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Počet míst k sezení: | 3 |
| Highlight: | Rozložitelné na lůžko |
| Hmotnost: | 33 kg |
| Dodáváme: | V demontu |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.