Rozkládací stůl MARS dub dýha
Kód: ART13648-K221-03-13Spolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozkládací stůl MARS dub dýha
Kulatý jídelní stůl MARS s dubovou dýhou působí lehce, přirozeně a díky čistým liniím snadno zapadne do moderních i klasických interiérů.Stůl zaujme kulatou deskou (MDF) s hladkým povrchem a jemnou kresbou dubové dýhy, která dodává nábytku elegantní přírodní vzhled. Zaoblený tvar podporuje pohodlné a přirozené sezení i příjemnou atmosféru při stolování.
Konstrukci tvoří čtyři mírně zkosené nohy z bukového masivu, které zajišťují vysokou stabilitu a zároveň vizuálně odlehčený vzhled. Praktický rozkládací mechanismus se středovým dílem umožňuje snadné zvětšení stolové plochy podle potřeby. Díky svému univerzálnímu designu je stůl vhodný nejen do domácností, ale také do kaváren nebo menších gastro provozů.
Technická specifikace:
délka stolové desky: 100 cm
šířka stolové desky: 100 cm
celková výška: 75 cm
rozměr rozkladové desky: +38 cm
vnitřní rozměr na delší straně: 54 cm
vnitřní rozměr na kratší straně: 54 cm
výška k lubu: 64 cm
dodáváno v demontu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozkládací jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 32 kg |
| EAN: | 8596421211580 |
| ? Délka stolu: | 100 cm, 138 cm |
| Šířka stolu: | 100 cm |
| Výška stolu: | 75 cm |
| Materiál desky: | Dýha |
| Materiál nohou: | Masiv |
| Rozkládací stůl: | ANO |
| Tvar stolu: | Kruh, Ovál |
| Vhodné do zátěžového provozu: | ANO |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.