Relaxační křeslo s elektrickým ovládáním TV-B3973
Kód: TV-B3973 BR2 TV-B3973 CRM2 TV-B3973 GREY2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Relaxační křeslo s elektrickým ovládáním TV-B3973
Polohovací křeslo TV-B3973 s elektrickým ovládáním a jedním motorem nabízí pohodlnou relaxaci s možností plynulého nastavení polohy podle vašich potřeb.
Potah z příjemné látky je měkký na dotek a snadno se udržuje. Stabilitu a dlouhou životnost zajišťuje pevná kovová podnož, zatímco integrovaný ovládací panel na boku umožňuje jednoduché a intuitivní nastavení opěradla i sedáku.
Velkou výhodou je otočný mechanismus, který zvyšuje flexibilitu při používání a umožňuje snadnější orientaci v prostoru. Ergonomicky tvarované područky doplňují celkový komfort při sezení.
Díky svému nadčasovému designu se křeslo hodí do různých typů interiérů – od moderních obývacích pokojů po relaxační zóny. Nosnost křesla je 130 kg.
Rozměry:
šířka 77 cm
hloubka 84 cm
výška 116 cm
výška sedu 49 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relaxační a TV křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál: | Látka |
| Materiál nohou: | Kov |
| Nosnost: | 130 kg |
| Otočná: | ANO |
| ? Počet motorů: | Jeden |
| Typ ovládání polohování: | Elektrické zabudované |
| Celková výška: | 116 cm |
| Hloubka sedáku: | 45 cm |
| Výška sedáku: | 49 cm |
| Šířka sedáku: | 50 cm |
| Celková hloubka: | 84 cm |
| Celková šířka: | 77 cm |
| Nastavitelná hloubka: | 163 cm |
| Výška područek: | 62 cm |
| Šířka područek: | 10 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Tloušťka pěny opěráku: | 14 cm |
| Tloušťka pěny sedáku: | 8,8 cm |
| Typ podnože: | Centrální |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Funkce: | Polohovací |
| Hmotnost: | 46 kg |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.