Relaxační křeslo AK-304 PW2
Kód: AK-304 PW2Detailní popis produktu
Relaxační křeslo AK-304 PW2
Relaxační křeslo AK-304 PW2 zaujme originálním patchworkovým čalouněním a pohodlným provedením, které oživí každý interiér.
Patchwork potah z kvalitní látky kombinuje vícebarevné vzory, díky nimž působí křeslo výrazně a stylově. Ergonomicky tvarovaný sedák i opěradlo poskytují pohodlnou oporu těla při každodenním odpočinku.
Pevné područky zvyšují komfort při sezení a stabilitu celé konstrukce zajišťují nohy z masivního kaučukovníku, které přispívají k dlouhé životnosti a pevnosti křesla.
Křeslo není otočné ani rozkládací, což podtrhuje jeho jednoduchý a praktický design vhodný do obývacích pokojů, pracoven i relaxačních koutů. Nosnost křesla je 120 kg.
Rozměry:
šířka 65 cm
hloubka 76 cm
výška 100 cm
výška sedu 49 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ušáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 8591957579760 |
| Materiál: | Látka/masiv |
| Nosnost: | 120 kg |
| Celková výška: | 100 cm |
| Hloubka sedáku: | 46 cm |
| Výška sedáku: | 49 cm |
| Šířka sedáku: | 40 cm |
| Celková hloubka: | 76 cm |
| Celková šířka: | 65 cm |
| Materiál výplně: | HR studená pěna |
| Dekor: | Patchwork |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.