Regál policový AUR-G2120
Kód: AUR-G2120 BK AUR-G2120 SIL Zvolte variantuDetailní popis produktu
Regál policový AUR-G2120
Regál policový AUR-G2120 o rozměrech 180 × 120 × 40 cm nabízí praktické řešení pro přehledné uspořádání věcí v domácnosti, dílně i kanceláři. Konstrukce je vyrobena z pozinkované oceli, která zajišťuje vysokou pevnost, stabilitu a odolnost i při vyšší zátěži.
Součástí je pět polic z MDF desek, které poskytují dostatek úložného prostoru pro různé předměty. Police jsou výškově nastavitelné, takže si regál snadno přizpůsobíte podle aktuálních potřeb.
Praktické plastové krytky na nohách chrání podlahu před poškozením a zároveň zvyšují stabilitu celé konstrukce. Díky jednoduchému a funkčnímu designu se regál hodí do různých typů interiérů.
Rozměry:
šířka 120 cm
hloubka 180 cm
výška 40 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regály |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál desky: | MDF |
| Nosnost: | 750 kg |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 180 cm |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Highlight: | Vyšší nosnost |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.