Regál, mdf, hnědá, GD-215 OLW
Kód: GD-215 OAKSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Regál GD-215 OAK - 5 polic
Odlehčený policový regál GD-215 OAK kombinuje moderní design s praktickými funkcemi. Kostra regálu je vyrobena z kovových hranatých profilů v elegantní černé barvě, což zajišťuje pevnost a stabilitu. Police jsou vyrobeny z MDF desky s povrchovou úpravou 3D folie v textuře dubového dřeva, čímž regál získává přirozený a stylový vzhled.
Regál je v balení vybaven sadou pro připevnění ke stěně, což poskytuje dodatečnou bezpečnost a zajišťuje stabilitu.
Rozměry:
šířka 29 cm
hloubka 24 cm
výška 144 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regály |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591957583279 |
| Materiál: | MDF |
| Materiál desky: | MDF |
| Nosnost: | 3 kg |
| Skupina zboží: | Regál |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 29 cm |
| Hloubka: | 24 cm |
| Výška: | 144 cm |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| Tloušťka desky: | 1 cm |
| Rozměr nohy: | 1,3 x 1,3 |
| Světlá výška: | 3.4 |
| Materiál konstrukce: | Kov |
| Demontované: | Ano |
| Dekor: | Staré dřevo |
| Dekor desky: | Staré dřevo |
| Barva nohou: | Černá |
| Styl: | Industriální |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Highlight: | Odkládací prostor |
| Dodáváme: | V demontu |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.