Ratanový stojan na 3 květiny oblouk
Kód: AX1058Spolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Detailní popis produktu
Ratanový stojan na 3 květiny oblouk
Ratanový stojan na 3 květiny ve tvaru oblouku je elegantním doplňkem z přírodního materiálu, ideální pro interiéry i zimní zahrady.Rozměry:
šířka 82 cm
hloubka 28 cm
výška 55 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květinové stolky a stojany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| Materiál: | Ratan |
| Šířka: | 82 cm |
| Hloubka: | 28 cm |
| Výška: | 55 cm |
| Dodáváme: | Smontované |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.