Ratanové křeslo Gentong medové s polstrem
Kód: AX158200Spolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Detailní popis produktu
Ratanové křeslo Gentong medové s polstrem
Ratanové křeslo Gentong v medovém odstínu je elegantní a poctivě zpracovaný kus nábytku vyrobený z masivních přírodních ratanových tyčí. Pevný výplet tvoří ratanové proutky o průměru cca 3 mm, které zajišťují vysokou stabilitu, odolnost a dlouhou životnost.Křeslo má velkorysé rozměry š.95 × hl.95 × v.79 cm a komfortní nosnost 125 kg, díky čemuž poskytuje pohodlné a prostorné sezení. Součástí je kvalitní polstr vyrobený v České republice, který dodává ještě větší pohodlí a harmonicky ladí s přírodním vzhledem křesla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevná ratanová křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Materiál: | Ratan |
| Nosnost: | 125 kg |
| Šířka: | 95 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Výška: | 79 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.