Psací stůl 8847B bílý lak
Kód: IN8847BSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Psací stůl 8847B bílý lak
Praktický psací a počítačový stůl 8847B je vyroben z masivu borovice a díky bílému lakovanému provedení působí svěže a elegantně.Stůl nabízí dostatek pracovního i úložného prostoru pro domácí kancelář, studentský pokoj nebo pracovnu. Součástí jsou 3 zásuvky s kovovými pojezdy, které umožňují pohodlné ukládání dokumentů a kancelářských potřeb. Další úložný prostor poskytuje praktická skříňka s dvířky.
Hlavní vlastnosti:
- materiál masiv borovice
- bílé lakované provedení
- 3 zásuvky s kovovými pojezdy
- skříňka s dvířky
- praktické rozměry pro domácí pracovnu i studentský pokoj
Rozměry:
délka 144 cm
šířka 54 cm
výška 73 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psací stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 8591982488471 |
| ? Délka stolu: | 144 cm |
| Šířka stolu: | 54 cm |
| Výška stolu: | 73 cm |
| Materiál desky: | Masiv |
| Materiál nohou: | Masiv |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.