Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním TV-Q8668
Kód: TV-Q8668 BR3 TV-Q8668 GREY3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Polohovací křeslo s elektrickým ovládáním TV-Q8668
Polohovací křeslo TV-Q8668 s elektrickým ovládáním a dvěma motory nabízí maximální komfort při relaxaci i každodenním používání. Díky samostatnému nastavení opěradla a podnožky si snadno přizpůsobíte ideální polohu podle svých potřeb.
Potah z příjemné látky zajišťuje měkký dotek a snadnou údržbu. Robustní konstrukce poskytuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco výklopná funkce usnadňuje vstávání z křesla.
Široké, čalouněné područky zvyšují pohodlí při sezení a elektrické ovládání umožňuje plynulý a tichý chod všech polohovacích částí. Křeslo je ideální pro odpočinek, čtení i sledování televize. Nosnost křesla je 120 kg.
Rozměry:
šířka 90 cm
hloubka 94 cm
výška 98 cm
výška sedu 50 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relaxační a TV křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Nosnost: | 120 kg |
| ? Počet motorů: | Dva |
| Typ ovládání polohování: | Elektrické zabudované |
| Celková výška: | 98 cm |
| Hloubka sedáku: | 56 cm |
| Výška sedáku: | 50 cm |
| Šířka sedáku: | 44 cm |
| Celková hloubka: | 94 cm |
| Celková šířka: | 90 cm |
| Nastavitelná hloubka: | 167 cm |
| Výška područek: | 63 cm |
| Šířka područek: | 21 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka Vintage |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 150000 |
| Highlight: | 2 motory |
| Hmotnost: | 40 kg |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.