Police na zeď 871 vosk
Kód: IN871VSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Detailní popis produktu
Police na zeď 871 vosk
Nástěnná police 871 z masivní borovice je praktickým a zároveň dekorativním doplňkem do různých typů interiérů.Police je vyrobena z masivu borovice a povrch je upraven voskováním, které zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva a dodává nábytku přírodní vzhled.
Dvě pevné police poskytují dostatek prostoru pro knihy, fotografie, dekorace, suvenýry, kořenky nebo drobné hračky. Díky univerzálnímu designu se police hodí nad psací stůl, do dětského pokoje, chodby, kuchyně, obývacího pokoje i ložnice.
Rozměry:
šířka 75 cm
hloubka 20 cm
výška 50 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8591982508711 |
| Materiál: | Masiv |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.