Křeslo Weigier přírodní s polstrem
Kód: AX446686 AX446697 AX446691 AX446680 AX446693 AX446692 AX446687 AX446681 AX446683 AX446690 AX446684 AX446682 AX446685 AX446689 Zvolte variantuSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Detailní popis produktu
Křeslo Weigier přírodní s polstrem
Křeslo Weigier je vyrobené z přírodního vrbového proutí a zaujme tradičním vzhledem i pohodlným provedením. Konstrukce je tvořena pevnými vrbovými tyčemi, zatímco výplet je zhotoven z kvalitních vrbových proutků, které dodávají křeslu lehkost a přírodní charakter.Součástí křesla je pohodlný polstr vyrobený v České republice, který je zhotoven z kvalitní látky a vyniká pečlivým zpracováním. Díky měkkému polstrování poskytuje křeslo komfortní posezení při každodenním používání.
Křeslo má rozměry 66 × 70 × 90 cm, výšku sedu 46 cm a nosnost až 110 kg, což zajišťuje stabilitu a pohodlí.
Rozměry:
šířka 66 cm
hloubka 70 cm
výška 90 cm
Výška sedu 46 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevná ratanová křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Nosnost: | 110 kg |
| Šířka: | 66 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Materiál: | Vrbové proutí |
| Výška sedáku: | 46 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.