Konferenční stolek CT-F4512 60x120 cm
Kód: CT-F4512 OAK CT-F4512 GREY CT-F4512 OLW Zvolte variantuDetailní popis produktu
Konferenční stolek CT-F4512 60x120 cm
Konferenční stolek CT-F4512 od značky Autronic je ideální volbou pro moderní i industriálně laděné interiéry.
Deska stolku v imitaci dřeva dodává interiéru příjemný přírodní vzhled a nadčasový charakter. Stabilitu a pevnost celé konstrukce zajišťují černé kovové nohy, které zároveň vytvářejí moderní kontrast a podtrhují industriální styl stolku.
Obdélníkový tvar s rozměry 60 × 120 cm poskytuje dostatek prostoru pro odkládání knih, časopisů, dekorací nebo občerstvení při posezení s rodinou či přáteli.
Díky kombinaci odolných materiálů a jednoduchého designu se stolek snadno kombinuje s různými styly nábytku a stává se praktickým i stylovým doplňkem obývacího prostoru.
Rozměry:
délka 120 cm
šířka 60 cm
výška 55 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Délka stolu: | 120 cm |
| Šířka stolu: | 60 cm |
| Výška stolu: | 55 cm |
| Materiál desky: | MDF |
| Materiál nohou: | Kov |
| Rozkládací stůl: | NE |
| Tvar stolu: | Obdélník |
| Světlá výška: | 51 cm |
| Tloušťka desky: | 4 cm |
| Rozměr nohy: | 6x3 cm |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.