Kancelářské křeslo KA-K3104
Kód: KA-K3104 BK KA-K3104 GREY Zvolte variantuDetailní popis produktu
Kancelářské křeslo KA-K3104
Kancelářské křeslo KA-K3104 nabízí pohodlné a praktické řešení pro každodenní práci doma i v kanceláři.
Sedák i opěradlo jsou čalouněné látkou a vybavené vyměkčenou vrchní částí, která zajišťuje vysoký komfort i při delším sezení. Ergonomické tvarování podporuje pohodlné používání během pracovního dne.
Praktické odklápěcí područky umožňují flexibilní využití prostoru a snadnější zasunutí křesla pod pracovní stůl. Stabilitu a pevnost zajišťuje robustní kovový kříž, který je osazen kolečky vhodnými pro tvrdé podlahy.
Křeslo je vybaveno houpací mechanikou s možností aretace v základní poloze, což umožňuje pohodlné naklánění během sezení. Model KA-K3104 nabízí zvýšenou nosnost až 150 kg, díky čemuž je vhodný i pro náročnější každodenní používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské židle a křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Nosnost: | 150 kg |
| ? Mechanika: | Houpací |
| Opěrák výškově stavitelný: | NE |
| Podhlavník: | Bez podhlavníku |
| Područky: | Výklopné |
| Výška židle v nejnižší poloze: | 106 cm |
| Výška židle v nejvyšší poloze: | 113 cm |
| Výška sedáku v nejvyšší poloze: | 55 cm |
| Výška sedáku v nejnižší poloze: | 48 cm |
| Hloubka sedáku: | 46 cm |
| Šířka sedáku: | 52 cm |
| Celková hloubka: | 68 cm |
| Celková šířka: | 67 cm |
| Výška područek: | 69 cm |
| Šířka područek: | 8 cm |
| Průměr kříže: | 61 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Materiál kříže: | Kov |
| Čalouněné područky: | Ano |
| Tloušťka pěny opěráku: | 3 cm |
| Tloušťka pěny sedáku: | 10,5 cm |
| Bederní opěrka: | NE |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000 |
| Kolečka: | Na tvrdé povrchy |
| Highlight: | Kovový kříž |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.