Jídelní židle ROSES
Kód: ART13663-K009-L327 ART13663-K009-L328 ART13663-K009-L330 ART13663-K280-L327 ART13663-K280-L328 ART13663-K280-L330 ART13663-K279-L327 ART13663-K279-L328 ART13663-K279-L330 Zvolte variantuSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Detailní popis produktu
Čalouněná jídelní židle ROSES
Luxusní čalouněná židle Roses představuje dokonalé spojení designu, komfortu a elegantního zpracování. Díky měkkým liniím a texturovanému čalounění vnese do interiéru hřejivou a útulnou atmosféru.Dominantním prvkem židle je výrazně prohnutá čalouněná opěrka, která se elegantně vznáší nad dřevěnou konstrukcí a poskytuje přirozenou a pohodlnou oporu zad během sezení. Ergonomické tvarování podporuje komfort i při delším stolování. Texturované čalounění vytváří elegantní kontrast se dřevem konstrukce a podtrhuje nadčasový charakter židle. Stabilní kostra z dubového masivu zajišťuje pevnost, odolnost a dlouhou životnost při každodenním používání.
Design s volným prostorem mezi sedákem a opěradlem dodává židli vizuální lehkost a vzdušnost. Model Roses skvěle doplní moderní jídelny, stylové kavárny i interiéry hotelů.
Židle Roses je vhodná pro zátěžový, restaurační provoz.
Technická specifikace:
celková výška: 81 cm
hloubka sedáku: 48 cm
výška sedáku: 50 cm
šířka: 58 cm
nosnost: 130 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál kostry židle: | Masiv |
| Materiál sedáku: | Čalounění |
| Nosnost: | 130 kg |
| Otočná: | NE |
| Vhodné do zátěžového provozu: | ANO |
| Celková výška: | 81 cm |
| Hloubka sedáku: | 48 cm |
| Výška sedáku: | 50 cm |
| Šířka: | 58 cm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.