Jídelní židle LORI II látka
Kód: ST887024Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná jídelní židle LORI II s čalouněným sedákem
Jídelní židle Lori II kombinuje pevnou masivní konstrukci, pohodlné čalounění a univerzální design vhodný do domácností i gastro provozů.
Židle je vyrobena z kvalitního masivního buku a dostupná v mnoha odstínech moření, díky čemuž ji snadno sladíte s různými styly interiéru. Pevná konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu, odolnost a dlouhou životnost i při každodenním používání.
Komfort při sezení zvyšuje čalouněný sedák v látce Lux, která je příjemná na dotek a zároveň odolná při běžném používání. Pro širší možnosti výběru je model dostupný také ve variantě Lori II v zakázkových látkách.
Židli nabízíme rovněž ve variantě s masivním dřevěným sedákem. Díky své robustnosti je vhodná nejen do domácností, ale také pro zátěžový restaurační provoz.
Technická specifikace:
celková výška: 96 cm
hloubka sedáku: 39 cm
výška sedáku: 46 cm
šířka: 45 cm
nosnost: 120 kg
Židle jsou obvykle skladem. Ne všechny odstíny a potahy však mohou být dostupné současně, v takovém případě je doba dodání 2–5 týdnů. Dostupnost požadovaného výrobku si můžete ověřit na e-mailu info@nabytekkovanda.cz nebo na telefonu 776 671 500.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8596421144802 |
| Materiál kostry židle: | Masiv |
| Materiál sedáku: | Čalounění |
| Nosnost: | 120 kg |
| Otočná: | NE |
| Vhodné do zátěžového provozu: | NE |
| Celková výška: | 96 cm |
| Hloubka sedáku: | 39 cm |
| Výška sedáku: | 46 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.