Jídelní židle KASSIA
Kód: ART13778-K171 ART13778-K221 Zvolte variantuSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Detailní popis produktu
Jídelní židle KASSIA s masivním sedákem
Moderní dřevěná jídelní židle Kassia je vyrobena z masivního buku, který zajišťuje pevnost, stabilitu a dlouhou životnost. Dostupná je v provedení moření dub nebo v elegantním černém laku, díky čemuž se snadno přizpůsobí různým stylům interiéru.Díky své robustní konstrukci je židle vhodná nejen do domácností, ale také pro zátěžový restaurační provoz. Praktickou výhodou je, že je stohovatelná, což usnadňuje manipulaci i úsporu místa při skladování.
Technická specifikace:
celková výška: 75 cm
hloubka sedáku: 42 cm
výška sedáku: 46 cm
šířka: 45 cm
nosnost: 130 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné jídelní židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál kostry židle: | Masiv |
| Materiál sedáku: | Masiv |
| Nosnost: | 130 kg |
| Otočná: | NE |
| Vhodné do zátěžového provozu: | ANO |
| Celková výška: | 75 cm |
| Hloubka sedáku: | 42 cm |
| Výška sedáku: | 46 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Dodáváme: | Smontované |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.