Jídelní židle DIRAN dub
Kód: ART13664-K171-L314 ART13664-K009-L319 ART13664-K009-L317 Zvolte variantuSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Detailní popis produktu
Jídelní židle DIRAN dub
Židle DIRAN je definicí moderního a pohodlného sezení. Elegantní design s ladně ohýbanými liniemi a kvalitním zpracováním povznese každý interiér na vyšší úroveň.Konstrukce je vyrobena z kvalitního dubového masivu a dostupná v přírodním nebo černém odstínu. Díky pevnému provedení nabízí vysokou stabilitu, dlouhou životnost a spolehlivost při každodenním používání.
Výrazným prvkem židle je ergonomicky tvarovaná opěrka, která poskytuje mimořádně pohodlnou oporu zad a zajišťuje vysoký komfort při sezení. Organicky tvarované linie zároveň dodávají židli elegantní a moderní vzhled.
Židle disponuje zvýšenou nosností 155 kg, díky čemuž je vhodný i pro náročný každodenní provoz. Židle je ideální do restaurací, kaváren, hotelů i moderních domácností.
Hlavní vlastnosti:
- kvalitní dubová konstrukce
- dostupná v přírodním nebo černém odstínu
- ergonomicky tvarovaná a pohodlná opěrka
- pevná a stabilní konstrukce
- moderní ohýbaný design
- zvýšená nosnost 155 kg
- vhodná do zátěžového a gastro provozu
Technická specifikace:
celková výška: 85 cm
hloubka sedáku: 45 cm
výška sedáku: 46 cm
šířka: 45 cm
nosnost: 155 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál nohou: | Masiv |
| Materiál sedáku: | Čalounění |
| Nosnost: | 155 kg |
| Otočná: | NE |
| Vhodné do zátěžového provozu: | ANO |
| Celková výška: | 85 cm |
| Hloubka sedáku: | 45 cm |
| Výška sedáku: | 46 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.