Jídelní židle CT-972
Kód: CT-972 SIL2Spolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Detailní popis produktu
Jídelní židle CT-972
Čalouněná jídelní židle CT-972 spojuje elegantní vzhled s pohodlím. Příjemné látkové čalounění zaručuje komfortní sezení, zatímco štíhlé kovové nohy dodávají židli stabilitu i moderní šmrnc. Ideální pro klasické i současné interiéry.Technická specifikace:
celková výška: 87 cm
hloubka sedáku: 38 cm
výška sedáku: 48 cm
šířka: 45 cm
nosnost: 120 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591957582982 |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál sedáku: | Čalounění |
| Nosnost: | 120 kg |
| Otočná: | NE |
| Celková výška: | 87 cm |
| Hloubka sedáku: | 38 cm |
| Výška sedáku: | 48 cm |
| Šířka sedáku: | 45 cm |
| Celková hloubka: | 55 cm |
| Celková šířka: | 43 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Highlight: | Kovové nohy v imitaci dřeva |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.