Jídelní židle ANGELO 1 masiv
Kód: ART13704-K001 ART13704-K221 ART13704-K176 ART13704-K005 Zvolte variantuSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Detailní popis produktu
Jídelní židle ANGELO 1 s masivním sedákem
Jídelní židle ANGELO 1 zaujme jednoduchým designem, čistými liniemi a univerzálním využitím v domácnostech i gastro provozech.Židle je vyrobena z kvalitního masivního buku a dostupná v mnoha odstínech moření, díky čemuž ji snadno sladíte s různými typy interiérů. Přirozený vzhled dřeva podtrhuje vzdušný a nadčasový charakter celé židle.
Vysoké opěradlo tvoří řada úzkých svislých lamel, které poskytují pohodlnou oporu zad a zároveň opticky odlehčují konstrukci. Hladký dřevěný sedák bez čalounění má jemně zaoblené hrany pro vyšší komfort při sezení a snadnou údržbu.
Stabilitu zajišťuje pevná konstrukce s praktickými výztuhami mezi nohami, díky čemuž je židle vhodná i pro každodenní intenzivní používání. Díky svému nadčasovému vzhledu se židle hodí do jídelen, restaurací, kaváren i dalších moderních či klasických interiérů.
Židle Angelo 1 je vhodná pro zátěžový, restaurační provoz.
Technická specifikace:
celková výška: 92 cm
hloubka sedáku: 43 cm
výška sedáku: 46 cm
šířka: 46 cm
nosnost: 130 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál nohou: | Masiv |
| Materiál sedáku: | Masiv |
| Nosnost: | 130 kg |
| Otočná: | NE |
| Vhodné do zátěžového provozu: | ANO |
| Celková výška: | 92 cm |
| Hloubka sedáku: | 43 cm |
| Výška sedáku: | 46 cm |
| Šířka: | 46 cm |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.