Jídelní stůl ST43M
Kód: ART13768-K007-01 ART13768-K001-01 ART13768-K286-01 ART13768-K176-01 ART13768-K005-01 Zvolte variantuSpolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Související produkty
Detailní popis produktu
Pevný dřevěný jídelní stůl ST43M
Jídelní stůl ST43M je praktický a kompaktní stůl vhodný do domácností, menších jídelen i méně náročných gastro provozů.Deska stolu o rozměru 80 × 80 cm je vyrobena z lamina o tloušťce 18 mm a opatřena odolnou ABS hranou, která chrání stůl proti běžnému opotřebení a poškození.
Stabilitu konstrukce zajišťují pevné nohy z MDF materiálu s fólií o rozměru 5,5 × 5,5 cm, které dodávají stolu moderní a čistý vzhled. Díky jednoduchému designu a praktickým rozměrům se stůl snadno začlení do různých typů interiérů a nabízí pohodlné každodenní využití.
Technická specifikace:
délka stolové desky: 80 cm
šířka stolové desky: 80 cm
celková výška: 76 cm
vnitřní rozměr na delší straně: 67 cm
vnitřní rozměr na kratší straně: 67 cm
výška k lubu: 65 cm
dodáváno v demontu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné jídelní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Délka stolu: | 80 cm |
| Šířka stolu: | 80 cm |
| Výška stolu: | 76 cm |
| Materiál desky: | Lamino |
| Materiál nohou: | MDF |
| Rozkládací stůl: | NE |
| Tvar stolu: | Čtverec |
| Vhodné do zátěžového provozu: | ANO |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.