Houpací křeslo AK-374 PW2
Kód: AK-374 PW2Detailní popis produktu
Houpací křeslo AK-374 PW2
Dopřejte si pohodlný odpočinek v houpacím křesle AK-374 PW2 od Autronic, které spojuje moderní design s vysokým komfortem.
Křeslo je čalouněno středně hrubou látkou ve vícebarevném provedení, která zaujme originálním a elegantním vzhledem. Stabilitu a pevnost zajišťují masivní nohy, které zároveň vytvářejí stylový kontrast k čalounění.
Pohupovací konstrukce umožňuje příjemné houpání při čtení knihy, relaxaci nebo odpočinku po náročném dni. Ergonomický tvar sedáku a opěradla přispívá k pohodlnému sezení i při delším používání. Křeslo se díky svému designu snadno začlení do moderních i útulně laděných interiérů. Nosnost křesla je 120 kg.
Rozměry:
šířka 68 cm
hloubka 80 cm
výška 89 cm
výška sedu 46 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpací křesla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 8591957611361 |
| Materiál: | Látka/kov |
| Nosnost: | 120 kg |
| Celková výška: | 89 cm |
| Hloubka sedáku: | 44 cm |
| Výška sedáku: | 46 cm |
| Šířka sedáku: | 47 cm |
| Celková hloubka: | 80 cm |
| Celková šířka: | 68 cm |
| Výška područek: | 57 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Martindale (ot.): | 36000 |
| Highlight: | Ušák |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Dodáváme: | V demontu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.