Dřevěné křesílko FRAME dub natural/Diosa 19
Kód: ART13674-K009-L314Spolehlivost a důvěryhodnost
Doprava zdarma od 7999 Kč
Detailní popis produktu
Dřevěné křesílko FRAME dub natural/Diosa 19
Designové křesílko FRAME v provedení dub / potah Diosa 19 kombinuje elegantní vzhled, pohodlí a kvalitní řemeslné zpracování vhodné do moderních interiérů i gastro provozů.Křesílko zaujme tvarovanou konstrukcí z dubového dřeva s integrovanými područkami, které plynule navazují na opěradlo a vytvářejí harmonický a vzdušný celek. Plynulé linie konstrukce dodávají židli lehkost, přesto si zachovává vysokou pevnost a stabilitu.
Čalouněný sedák v látce Diosa 19 zajišťuje příjemné a komfortní sezení i při delším používání. Mírně zkosené nohy podtrhují moderní vzhled a zároveň přispívají ke stabilitě celé konstrukce.
Díky otevřenému a odlehčenému designu se křesílko hodí jako jídelní židle nebo menší designové křeslo do domácností, kaváren i restaurací. Nosnost činí 130 kg.
Technická specifikace:
celková výška: 76 cm
hloubka sedáku: 42 cm
výška sedáku: 43 cm
šířka: 50 cm
nosnost: 130 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné jídelní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 8596421426618 |
| Materiál nohou: | Masiv |
| Materiál sedáku: | Čalounění |
| Nosnost: | 130 kg |
| Otočná: | NE |
| Vhodné do zátěžového provozu: | ANO |
| Celková výška: | 76 cm |
| Hloubka sedáku: | 42 cm |
| Výška sedáku: | 43 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.