Barová židle AUB-V4009
Kód: AUB-V4009 CRM6 AUB-V4009 BLUE6 AUB-V4009 PINK6 AUB-V4009 GREY6 AUB-V4009 GRN6 AUB-V4009 YEL6 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Barová židle AUB-V4009
Barová židle AUB-V4009 s područkami nabízí pohodlné a stylové sezení díky kvalitnímu manšestrovému potahu, který je příjemný na dotek a zároveň odolný při každodenním používání.
Stabilitu zajišťují pevné černé kovové nohy, jejichž součástí je i praktická opěrka nohou pro vyšší komfort při sezení. Ergonomicky tvarované opěradlo spolu s područkami poskytují dostatečnou oporu zad i paží, což oceníte při delším posezení u barového pultu nebo kuchyňského ostrůvku.
Židle není otočná, což podtrhuje její pevné a stabilní provedení vhodné do moderních i klasických interiérů.
Technická specifikace:
celková výška: 103 cm
hloubka sedáku: 44 cm
výška sedáku: 72 cm
šířka: 53 cm
nosnost: 150 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barové židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál kostry židle: | Kov |
| Materiál sedáku: | Látka |
| Nosnost: | 150 kg |
| Otočná: | NE |
| Výškově stavitelná: | NE |
| Vhodné do zátěžového provozu: | ANO |
| Celková výška: | 103 cm |
| Hloubka sedáku: | 44 cm |
| Výška sedáku: | 72 cm |
| Šířka sedáku: | 38 cm |
| Celková hloubka: | 56 cm |
| Celková šířka: | 53 cm |
| Výška područek: | 61 cm |
| Šířka područek: | 8 cm |
| Rozměr nohy: | 3x3 cm |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Manšestrová látka |
| Highlight: | Manšestrová látka |
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| Dodáváme: | V demontu |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.